Sitenin içinde ve forum bölümünde yapılan yorum ve görüşler yorum ve görüşü yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Tiyatroterapi.com bu bölümlerde (forum) yayınlanan içerikten sorumlu değildir.

Tiyatroterapi.com yine bu bölümlerde yer alan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda bu mesajları silmek ve kullanıcıya haber vermeksizin üyeliğini sonlandırmak ve ilgili birimlere ihbar etmek hakkında sahiptir.

Tiyatroterapi.com kullanıcıların yüklediği yazılı yada görsel materyallerin telif haklarına uygun olmamasından sorumlu değildir. Tiyatroterapi.com gerekli kontrollerden sonra bu içerik ve materyalleri siteden silmek ve ilgili birimlere gerekli bilgileri verme hakkına sahiptir.

Tiyatroterapi.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'nı desteklemek ve uygulamaktadır.

Tiyatroterapi.com sitesindeki tüm içeriklerin değiştirilerek yada aynen alınması,kullanılması ve kopyalanması yasaktır. Bilgi paylaşımı açısından kaynak gösterilerek yayınlanması için izin alınması gerekmektedir. Gerekli izin için iletişim bölümünden site yöneticileri veya genel sanat yönetmeni ile iletişime geçilebilir.

Tiyatroterapi.com kullanıcıların yüklediği içerik yada materyaller yüzünden bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerin sorumluluğunu kabul etmeme hakkına sahiptir.

Siteye üye olan , yazılı yada görsel olarak katkıda bulunan, kendi sitesinden yada bilgi paylaşım portallarından tavsiye eden tüm kullanıcı ve ziyaretçiler bu şartları önceden kabul etmiş sayılırlar.

Kullanım hakları hakkındaki soru ve sorunlarınızın için iletişim bölümünden bize ulaştırabilirsiniz.


  • Telefon:
    0532 435 97 73

Bizi Takip Edin

Çalışmalarımızdan fotoğraflar, videolar ve en güncel gelişmeleri takip edin

Sunduklarımız
  • Çocuk Tiyatrosu Eğitimi
  • Drama ve Yaratıcı Drama
  • Sahne Çalışmaları
  • Serbest Dans
  • Tartışma Kulübü
© Copyright 2018 Tiyatroterapi - Site Kullanım şartlarını okumak için tıklayınız.